Poznaj nas lepiej

Jesteśmy firmą rodziną, etyka i profesjonalizm są wyznacznikiem naszej pracy. Ponad 19 lat doświadczenia i 20 profesjonalistów zatrudnionych na pełen etat. Jesteśmy dla Ciebie.

0
Lat doświadczenia
0
Agentów
0 +
Zadowolonych klientów
0
Wyróżnień i nagród

Doświadczenie i profesjonalizm

Istniejemy od 1992 roku, a branżą ubezpieczeniową zajmujemy się od 1998 roku. Zatrudniamy ponad 20 agentów na pełny etat i jesteśmy jedną z największych i najczęściej nagradzanych multiagencji w Małopolsce. Dowodem tego są przyznawane nam sukcesywnie liczne dyplomy uznania i wyróżnienia.

Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które doceniły nasze zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie W każdym z nich posiadamy uprawnienia do wszystkich oferowanych przez nie produktów.

Dbamy o to co najważniejsze

Jesteśmy firmą rodziną, etyka i profesjonalizm są wyznacznikiem naszej pracy. Zgodnie z długoletnią tradycją dbałość o fachową obsługę i zadowolenie klientów stały się znakiem rozpoznawczym agencji. Pomagamy również w późniejszych kontaktach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w kwestii roszczeń i wypłat należnych świadczeń.

Nasi wykwalifikowani pracownicy prowadzą mediacje z Towarzystwami, tak aby przygotowana propozycja była dla Państwa najkorzystniejsza. Jesteśmy do dyspozycji w każdym z pięciu biur na terenie Krakowa. Chętnie udzielimy wszystkich informacji i pomożemy w doborze najlepszej opcji ubezpieczenia.

Sprawdź co mówią o nas klienci

Chcesz wiedzieć więcej jak pracujemy?

Zadaj pytanie za pomocą formularza kontaktowego w sekcji kontakt lub zwyczajnie zadzwoń a my udzielimy wszystkich odpowiedzi na Twoje pytania